.

.

BEARPAW Жените Lori Подигање

BEARPAW Жените Lori Подигање

DEN 1632.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

velour.Увезени.Етилен Винил Ацетат единствена.Вратило мерки околу средината на листот од лак.Подигнете отворање мерки околу 14" наоколу. 12 инчи висок. 14 инчен турнеја.Велур горниот.Кокос школка ви дава опција да изберете.Латерална страна четири toggle отворање.На реинтерпретација на нашите класичен 12" (30cm) подигнете ја отвора optically од надвор со четворни копче затворање, nubuck велур горниот, lambskin и волна мешавина обвивка, lambskin удобност footbed, класичен низок профил, гумени outsole.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата