.

.

MOTAFAR Воздухот Возење Суспензија Цела Торба Контролер Електромагнетниот Вентил 4 Port Директна Акција

MOTAFAR Воздухот Возење Суспензија Цела Торба Контролер Електромагнетниот Вентил 4 Port Директна Акција

DEN 1727.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【ВРЕМЕТО-ДОКАЗ КАБЕЛ】 воздухот возење електромагнетниот вентил вклучува две жици кои се времето-доказ за суровата под возило средини. 【СТАБИЛНА ВНАТРЕШНАТА СТРУКТУРА】 На стабилна внатрешни електромагнетниот вентил структура зголемува протокот на цени и понуди за работа до 200 PSI за милиони циклуси. 【ШИРОКО се КОРИСТИ】 Погоден за користи со e-Ниво на Контролорот или на било кој друг бренд на контролорот или прекинувачи. 【ДВОЈНА ВЛЕЗОТ & ИЗДУВНИТЕ ПРИСТАНИШТА】 2 x 1/4 инчи G женски влезот пристаништа, 2 x 1/8 инчи G женски издувните пристаништа.Dual влезот и издувните пристаништа за максимален проток. 【ЛЕСНО ДА се РАБОТИ】 воздухот возење суспензија вентили да обезбеди лесна инсталација и сигурна работа.Опис : ▸За користење со електронски ниво на контролорот или на било кој друг бренд на контролорот или прекинувачи. ▸Prewired и нумерирани порта за да се намали инсталација време. ▸1/4" NPT пристаништа за повеќе флексибилност на инсталација. ▸Висок Притисок Оценет за работа до 300 psi. ▸Двојна Влезот & Издувните пристаништа за максимален проток (Plug екстра влезот ако не се бара). ▸Компактен Распоред за минимален простор за користење. ▸Елоксирани Алуминиумски Колектор за спречување корозија. ▸100% Отпорни на Временските за суровата под возило средини. ▸Не tee фитинзи потребни за да се кандидира на аналогни или дигитални мерачи. ▸Не tee фитинзи потребни помеѓу надува и разбивам вентил. ▸Користење на помалку фитинзи значи најбрзиот време на одговор и има помал број на места за да излегуваат во јавноста. ▸Контроли 4 кеси самостојно.Професионалната Инсталација е Препорачливо Настава се Вклучени Fitment : Може да го користите за Автоматско и Мотоцикли.Може да се користи за Универзална воздушното Перниче Суспензија Систем.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата