.

.

Techomey 3.5 СЕРТИФИКАТИ. FT Мали Градите Замрзнувач, Длабоко Замрзнувач Самостојна, Тивко Компактен Замрзнувач, со Прилагодливи Термостат за Контрола на&Отстранлив Жиц?

Techomey 3.5 СЕРТИФИКАТИ. FT Мали Градите Замрзнувач, Длабоко Замрзнувач Самостојна, Тивко Компактен Замрзнувач,

DEN 7416.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ПЛАН ЗАПОЧНУВА : План започнува на датумот на купувањето.Покривање на механички дефекти почнува по производителот ќе истече.ПОКРИЕНОСТ ДЕТАЛИ : 100% функционални делови и работна вклучени на производи кои се користат за нормален, апарати за употреба и купени за во последните 30 дена.ПЛАН за БЕНЕФИЦИИ : $0 олеснување и без скриени трошоци.Целосно пренослив ако купи како подарок.Храна загуба надомест до $100 по одобрено барање за фрижидери и замрзнувачи.КАКО ДА се ОТКАЖЕ : Откажете во секое време, целосна наплата во рамките на првите 30 дена (под било какви побарувања платени).За да го откажете, посетете ја "Вашите Наредби" и кликнете на копчето "Врати или да го Замени Предметот" во близина на заштита план. ❄【ОПТИМАЛНО СКЛАДИРАЊЕ】Wx Dx H : 21.1 X22 X33.3 инчи.Компактен длабоко замрзнувач градите, доволно голема за да се одржи изненадувачки износ на храна.Голема корист за мајчино млеко, месо, сладолед, водни производи, ладни пијалаци.Совршена мала големина и простор за заштеда на ограничен простор, светлина и лесно да се движите. ❄【СОВРШЕНО ТИВКА&ЗАШТЕДА на ЕНЕРГИЈА】длабоко во градите замрзнувач 3.5 Сертификати.Ft е дизајниран со шепот-тивка компресор, можете да уживате во звукот на тишината.Брзо ладење на квалитетот на систем за ладење, потрошувачката на енергија од 0,5 k Wh/24 часа, не само повеќе еколошки но, исто така, заштеда за вашиот следен енергија сметка. ❄【ТЕМПЕРАТУРА ПРИЛАГОДУВАЊЕ】 Лесно да се промени внатрешната температура од -4℉ да 6.8 °F и се одмрзне на машина со прилагодување на термостат knob, Моќ-на светлина (црвена) & Рок светлина (зелена) укажуваат на правилното функционирање на длабок замрзнувач градите 3.5 Сертификати.Ft. ❄【ПРЕМИУМ КОРИСНИК ИСКУСТВО】што виси и лизгање жица кошница може да се задржи помали објекти достапни, практични за вашата храна за складирање.Авто-држете вратата шарки помеѓу 45° и 90° агли ви овозможува да пристапите на длабоко во градите замрзнувач 3.5 Сертификати.Ft hands-free.На вдлабнати се справи со носи удобно напор за заштеда на врвот отвори вратата.Дното на мозоци и моделиран алуминиум лагер направи одмрзнување лесно. ❄【ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА】12 месеци гаранција и 100% задоволително решение за вас и ако било каков проблем со длабоко во градите замрзнувач 3.5. Овој длабок замрзнувач градите се вклопува во ограничениот простор на располагање во домашната кујна, студент ученичкиот дом, канцеларија, стан, гаража, Rv, итн.Можете да уживате во удобноста и комфорот со години да се дојде, со својата тивка работа и атрактивен дизајн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата