.

.

Smad Градите Замрзнувач 3.5 сертификати.ft Мали Замрзнувач Градите за Домашна Кујна Намирници Подрумот, Бела

Smad Градите Замрзнувач 3.5 сертификати.ft Мали Замрзнувач Градите за Домашна Кујна Намирници Подрумот, Бела

DEN 352.56

Залиха
Достапно за вашата нарачка

3.5 сертификати.ft компактен градите ладилник, производ димензии(W×D×H) : 21.5 X 19.5 X 33.5 инчи.Прилагодливи нога за нерамна површина поставеност.Висока ефикасност систем за ладење, R600 A ладилни, 0.53 k W·h/24 часа потрошувачка на енергија, енергетски ефикасни и еколошки.Прилагодливи термостат, ладење се движат од -4℉ да 6.8℉, брз и стабилен ладење за говедско месо, пилешко, риба и други замрзнати чување на храната.Отстранлив кошница држи мали предмети.Пред се исцеди и врежана алуминиум лагер за лесно одвод и рачно одмрзнување.SMAD ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА - Ние стоиме зад нашите производи и се гордееме со исклучителни клиент сервис за нега.Можете да уживате во 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА и само се чувствуваат слободни да контакт потреба во секое време.Модел : DSC-131 MU.Капацитет : 3.5 сертификати.ft.Номинална Напон/Фреквенција : 115 V/60 Hz.Номинална Моќност(W) : 100 W.Номинална Струја(A) : 1.1 A. Пенење Агент : Cyclopentane.Тежина : 48.5 lb.Димензии : 545*495*850 мм/21.45*19.5*33.5 инч.Потрошувачка на енергија(k W·h/24 часа)(k W·h/година) : 0.53 k W·h/24 часа(193(k W·h/година).Енергетска Ефикасност Класа : СРНА.Smad е домашен апарат компанија започна од 1999 година. Нашите главни производи вклучува МРАЗ СОЗДАТЕЛОТ, ПРОПАН ФРИЖИДЕР, ЗАТВОРЕН ФРИЖИДЕР, ЛАДИЛНИК, ВИНО КУЛЕР, МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА, итн.Сега нашите производи се продаваат во целиот свет, и ние се заработени големо признание од нашите клиенти и врсници со добар квалитет производи и 5-ѕвезда задоволување на услугата.Клиентите можат да се чувствуваат слободни да ги купите било кој производи од Smad и ние нема да ве изневерам.Изборот Smad, изборот на квалитет, заштита на вашето семејство, кои живеат пријатна домашна живот!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата