.

.

4 Сетови (16pcs) не ' Рѓосувачки Челик 304 M10x40 Flanged Хексадецимален Главата на Завртката Завртки и Навртки Страната Хексагонални Завртки за Издувната цевка Хардвер за Пол

4 Сетови (16pcs) не ' Рѓосувачки Челик 304 M10x40 Flanged Хексадецимален Главата на Завртката Завртки и Навртки

DEN 255.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

M10x40 Flanged Хексадецимален Главата Завртки и Навртки Поставува Incluidng : 4 PCS M10*40mm Flanged Хексадецимален Завртки , 4 PCS на M10 Страната Хексагонални Завртки.4 Pcs на Рамни Подлошки,4 Pcs Пролет Заклучување Подлошки.Материјал со не ' Рѓосувачки Челик 304 обезбеди добра цврстина и отпорност на корозија.M10-1.5 Flanged Хексадецимален Главата Завртки Завртки,Навој Дијаметар 10 mm, Нишка Големина од 1,5 мм .Завртка должина : 40mm.Широко се користи во различни индустрии како што се градежништвото, производство, инженеринг, монтажа,и така натаму.Брза испорака, Исполнување страна.Објектот Пакет Количина : 4 | Големина : M10x40mm.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата