.

.

Електрични Големи Загрева Ќебе Близнак Големина 62 х 84 Греење Фрли со 4 Греење Нивоа И 10 Часа Авто-Оф & Заштита од Прегревање, Мека Фланелен боксери Затоплување Ќебе Ф

Електрични Големи Загрева Ќебе Близнак Големина 62 х 84 Греење Фрли со 4 Греење Нивоа И 10 Часа Авто-Оф & Заштита

DEN 1703.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Едно-Копче Операција】 Лесно контрола на моќта и изберете помеѓу 4 греење нивоа едноставно преку копчето (опсег : 90-107℉) за саканата топлина во рок од 5 минути; Опремени со 10-час авто-off функција за да оставам мир на умот. 【Полно работно тело Употреба】 Делукс и мека фланелен боксери е кожата-friendly и помага да се зачува топлината за дополнителна удобност; Карактеристики големи димензии (62*84in) да се вратиме на целото тело. 【Увери Безбедност】 Квалитетот и безбедноста на загреана ќебе е сертифициран од страна на ETL сертификација; греење жици се уникатно поставени за повеќе униформа на топлината со прегреат систем за заштита за подобрување на побезбедно корисничко искуство. 【Машина Перат】 загреана фрли машина се перат во вода подолу 86℉ корист од монтажни адаптерот и кабелот за напојување, одржување на хигиена и мекост за долг; ве Молам, никогаш не се исуши во машина за сушење алишта.Неоштетени електрични фрлиле ќебе со пакување може да се замени со нова.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако било какви прашања во врска со ќебе.Топла Подарок : Кога ќе сакате да изберете подарок за вашето семејство и пријатели, овој греење ќебе е многу добар избор.Без разлика дали тоа е на одмор или во нормален пат, тоа го прави човек кој добива таа се чувствува многу топло и среќни.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата