.

.

100324QC - Логика 28-Игли PLCC 100324 (10 Парче Многу)

100324QC - Логика 28-Игли PLCC 100324 (10 Парче Многу)

DEN 489.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Пластични Чело Чип Превозникот.Логиката ЗЕК IC. (10 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат во делови.Спакуван во ESD безбедно пакување.Квалитетот прегледано од индустријата професионалци.Совршен за breadboard, DIY, создателот, поправка, прототип.Висока-брзина интегрирано коло биполарни транзистори логика семејство.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата