.

.

Монархот Специјалитети 3 Фиока Датотека Кабинетот На Поднесување Кабинет (Бела)

Монархот Специјалитети 3 Фиока Датотека Кабинетот На Поднесување Кабинет (Бела)

DEN 638.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Чувајте ги вашите датотеки се организирани со оваа модерна датотека кабинет кој ќе одговара на било домашна канцеларија или соба.Удобен 3 фиока поднесување на кабинетот на 5 castors; лесно да се движите наоколу и заклучи на своето место.Совршен веднаш до било која работна маса или работа маса за додадени складирање. 3 фиоки; Врвот 2 фиоки се корисни за додатоци, пенкало, владетели, трудови, книги, додека на дното фиока може да ги собере сите на вашите датотеки и директориуми (стандард и правни).Современ изглед.Оваа поднесување кабинет може да биде малку повеќе ви се потребни во вашиот канцелариски простор.Вклучува 5 castors за олеснување на мобилноста (2 заклучување, 3 не-заклучување).Дното фиока одговара на стандард и правни големина папки.Боја : Бела.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата