.

.

Acelane Мини Фрижидер Преносни Кулер & Потоплите, 10L Лични Фрижидер нега на кожата Фрижидер Компактен Фрижидер за Храна, Пијалоци, Убавина и Шминка, Мајчино Млеко, Спалн

Acelane Мини Фрижидер Преносни Кулер & Потоплите, 10L Лични Фрижидер нега на кожата Фрижидер Компактен Фрижидер

DEN 1751.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

????【10 Литар Голем Капацитет】На Acelane Мини Фрижидер карактеристики 10 L капацитет да собере до 12x12oz лименки, мали димензии уште супер сестрано да го користите било каде да ги зачувате вашите храна, грицки, пијалоци, пијалоци, пива, нега на кожа и шминка производи, бебе шишиња, лекови, или дури и некои топла супа и оброци. ????【Ладење & Waming Режим】Оваа ладилникот и потопло ви овозможува да се префрлите во режимот, меѓу греење и ладење, на состанокот на вашиот различните потреби, без разлика чување храна разладени или preserve топла храна.Тоа cools надолу за да 32-35.6℉(0-2℃), загрева до 149℉(65℃).Уживајте во удобноста на постоење на вашиот омилен разладени храна или загреани секогаш кога ви се допаѓа. ????【Супер Тивок & Заштеда на Енергија】преносни фрижидер донесува напредни технологии за да се изврши тивко под 25d B, за да им даде на корисниците голем квалитет мирен сон.Исто така, тоа е енергетски ефикасен и еколошки.Голема и високо-се препорачува примена essentials за мали станови, канцеларии, колеџ dorm соби, итн. ????【AC/DC Адаптер】Нашиот компактен фрижидер содржи AC/DC адаптер за максимум преносливост и флексибилност.Патување-friendly дизајн со вграден-во рачка ви овозможува да ги со вас било каде со леснотија.Совршен за да се носат за спалната соба, канцеларија, ученичкиот дом, патот патување, RV патување, пловењето, кампување, расадник, задната врата партии, пикник, повеќе. ????【Разноврсна Употреба】Можете да го користите како пијалаци фрижидер да се задржи пијалоци разладени во канцеларија или партија.Мајките можат да ги користат и како ладилник или потоплите за мајчино млеко или храна за бебиња.Како личен убавина фрижидер, можете да студ вашата убавина essentials, moisturizers, се соочуваат со маски, жад ролери, кармини, итн.Можете да го однесе надвор за кампување, пикник, rv патуваат, да уживаат во разладени храна или пијалоци во секое време и насекаде. - 10 L голем капацитет, доволно темпото за вашата храна, закуски и оброци. - Преносни & Лесен, лесно да го носат околу вас. - Со ладење & затоплување на владата, ги задоволат вашите различни потреби. - Ултра тивок со 25d B режим на спиење, осигурајте се дека остатокот лесно. - Заштеда на енергија & ниска потрошувачка на енергија. - За затворени простории и на отворено, идеален за автомобил, спална соба, ученичкиот дом, канцеларија, на отворено, rv патување, повеќе. - Идеален избор за подарок за пријатели, семејството, љубовник, итн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата