.

.

За Тојота Пикап 4WD 1989-1991/4Runner 1990 1991 Парк/Цокл Светлина Собранието Пар за Возачот и Совозачот Страна Хром

За Тојота Пикап 4WD 1989-1991/4Runner 1990 1991 Парк/Цокл Светлина Собранието Пар за Возачот и Совозачот Страна

DEN 1502.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Точно одговара на ОЕМ# : 81620-89179, 81610-89179 и Partslink# : TO2520124. Ги исполнува или го надминува DOT & SAE согласност стандарди.Купи како еден пар за да се обезбеди совршена појавување изглед.Фабрички Запечатени - Сосема нови во кутија. 1-година ограничена гаранција.Возачот и Совозачот Страна.ОЕМ Производ Број : 81620-89179, 81610-89179. Partslink Број : TO2520124.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата