.

.

ChezMax Хартиена Крпа Нерѓосувачки Челик Носителот со Nonslip Стабилна Вшмукување Зафат База Стои Едноставно Солза се Тркалаат Држачот за Кујна Бања Спална соба

ChezMax Хартиена Крпа Нерѓосувачки Челик Носителот со Nonslip Стабилна Вшмукување Зафат База Стои Едноставно

DEN 575.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ГОЛЕМИНА - 5" x 5" x 12.5".УПОТРЕБА - Нашата премиум квалитет, од нерѓосувачки челик е многу здрав и може да се одржи било хартиена крпа големина до НАС џамбо тркалаат!Тоа е исто така сосема rustproof и ќе трае долго држи сите ваши хартиени крпи со леснотија.ДИЗАЈН - Умен countertop хартиена крпа носителот има стабилен не се лизга база специјално дизајнирана со три вшмукување чаши за да се обезбеди тоа останува на вашата контра, оставајќи на површината нула бесплатно.Не само за кујни, тоа е корисна за RV или о н workbench во гаража.ПОВОД - Има стандардна големина на ролна хартија за крпи, оди никаде да се обезбеди хартиени крпи како што е потребно, никогаш не снема тоалет ткиво повторно!Едноставен дизајн носи голема погодност.СТАБИЛНОСТ - книжно марамче носителот карактеристики бројат база за да помогне да се спречи тоа од соборувањето над и да се обезбеди стои цврсто на место кога ќе се откине лист хартија крпа.Производ Specification Paper Крпа Нерѓосувачки Челик Носителот со Nonslip Стабилна Вшмукување Зафат База Стои Едноставно Солза се Тркалаат Држачот за Кујна Бања Спалната соба Бренд : Chez Max Материјал : Премиум квалитет, од нерѓосувачки челик Пакет се вклучени : 1 Пакет Хартиена Крпа Носителот Забележите на Сликите може да се хроматските аберации поради различни осветлување.Политика на враќање Слободна размена на погрешен точка испраќаат или оштетени.За не-сакал-стил или не-fit-големина причина, клиентот има обврска да ги врати предметите во Кина Поради прирачник за мерење, ве молиме љубезно им овозможи на 1-2cm discrepancy All фотографиите се преземени од страна на нашите про фотограф ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings и сл., на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков ви Благодариме за вашето разбирање!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата