.

.

Siemens 3SB30 00-0CA21 Pushbutton и Носител, го Покрена Копчето, Depress и да се Сврти насока на стрелките на часовникот Механизам за Заклучување, Црвена

Siemens 3SB30 00-0CA21 Pushbutton и Носител, го Покрена Копчето, Depress и да се Сврти насока на стрелките

DEN 155.04

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Pushbutton и носителот.Притисни-и-се сврти за да го заклучите.Црвено воскресна-површина, копчето.УЛ Наведени и АДС уверение за обезбедување на квалитетот.Siemens произведува електронски производи за автоматизација на зграда, индустриски дискови, осветлување, енергија генерација, медицинска опрема, и железнички превоз.Компанијата, основана во 1847 и со седиште во Германија, ги исполнува Меѓународните Стандарди Организација (ISO) стандарди 14001, 9001 и ТС 16949.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата