.

.

Geti Дезинфекција Jar – 22 оз Средни Тегла за Берберот, Убавина, Продавници и Салони – Здрав Стакло Дезинфекција Jar – Идеален за Чешли, Четки, Shears, Ножици и Жилети – Отст

Geti Дезинфекција Jar – 22 оз Средни Тегла за Берберот, Убавина, Продавници и Салони – Здрав Стакло Дезинфекција

DEN 581.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Оваа тегла е 8 инчен високи и 4 инчен широк.Дизајниран за Вашиот Бизнис : Преземање на добра нега на вашите клиенти е полесен со Geti професионални дезинфекција тегла!Лесен за употреба и практичен, овој висок бербер тегла е одлично решение за изработка на сигурни дека вашата прибор се секогаш чисти и дезинфицирани.Трајни и Сигурни : Нашите средства за дезинфекција сад е направен од дебела и издржливи стакло кои ќе го положат тестот на времето.На дебели ѕидови sanitizer носителот карактеристики нерѓосувачки челик insertions со супериорен отпорност на корозија.Мултифункционален Алатка : Ова sanitizer тегла може да се користи за широк спектар на дополнителна опрема, вклучувајќи ги и чешли, четки, shears, ножици, ножеви, жилети, како и за маникир и педикир tools.Тоа е идеален за берберот продавници, косата и козметички салони.Против Пролизгување Дизајн : Со нашата коса чешел почиста течни тегла, вие не мора да се грижите за spills, патувања, и се лизга.Берберот средства за дезинфекција тегла карактеристики не се лизга зафат се чувствува и/или силиконски дното што го спречува било несреќи.Лесен за Користење : Сите што треба да направите за да бидете сигурни дека вашиот алатки се чисти и дезинфицирани е да додадете средства за дезинфекција раствор за бербер тегла и место на алатки во.Нерѓосувачки челик лента е лесно да се укине надвор, па никогаш не ќе мора да се одржи вашата рака директно во средства за дезинфекција.Вашиот клиент безбедноста и среќа секогаш доаѓаат во прв план.Тоа е причината зошто имаме дизајниран нова и подобрена дезинфекција тегла која ви овозможува да ги чувате вашите алатки писклив чисти без да се грижите за несакани честички.Лесен за употреба и практичен, овој бербер тегла е-мора да има за вашиот салон.Ако поради некоја причина не сте целосно задоволни со вашата нарачка, нашата грижа за корисници одделот има ли покриени!Зошто е овој производ за вас?Нашата премиум дезинфекција тегла за берберот продавници е премиум производ, дека не треба да се водат за исчезнати од вашиот салон.Таа е направена од дебело стакло и има издржливи и отпорни на корозија-доказ нерѓосувачки челик insertions.Теглите функција против пролизгување чувствував со силикон на дното за поголема стабилност и набитост.Тоа што обезбедува лесен лифт за повеќе практичноста и ефикасност.Некои од неверојатни карактеристики на овој производ : Врвен квалитет дезинфекција тегла;Лесен за користење и практична;Капацитет : 22 оз;Идеален за четки, ножици, жилети, shears, ножеви, маникир и педикир алатки;Да се користат со течни средства за дезинфекција;Дебело стакло ѕидови;Нерѓосувачки челик insertions;Корозија-отпорни дизајн;Против пролизгување се чувствува и силиконски дното;Издржлив и стилски дизајн;Дизајнирано за да се задоволат санитарните стандарди;Идеален за берберот продавници за коса, салони и салони за убавина.Добиете вашата дезинфекција тегла сега!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата