.

.

Радост се Вклопуваат Етерични Масла (Огромен 8oz Шише) Рефус Радост Мешавина Масло - 8 Унца

Радост се Вклопуваат Етерични Масла (Огромен 8oz Шише) Рефус Радост Мешавина Масло - 8 Унца

DEN 431.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ДОБИЕТЕ ПОДОБРИ РЕЗУЛТАТИ СО СОНЦЕТО ЕТЕРИЧНИ МАСЛА - Со што веруваме да се чувствувате извори и берат состојки, што мислам дека ќе се согласите дека нашите масла се далеку најефикасен на пазарот - прекрасен мирис кои не можат да се победи!.СОНЦЕТО ДАВА НАЈДОБРИ ЕТЕРИЧНИ МАСЛА - Да, тоа е прашање на мислење, но ние веруваме во нашите масла да се биде најдобар и ќе обезбеди секој кој не се чувствува на истиот начин, со 100% чист, безусловна производителот наплата, во секое време.Ние мислиме дека вие ќе се чувствувате дека никогаш не сте мирис на нафта оваа прекрасна..и дека откако ќе се мирис ова масло други видови може да имаат различни алкохол или хемиски мирис со 'суви' мирис и се забележува недостаток на длабочина.Многу ГО САКАМ МИРИСОТ И се ЧУВСТВУВААТ ОДЛИЧНО - Замор и раздразливост се често резултат на многу фактори кои се тешко да се посочи.Го исчистите вашиот ум и да се релаксираат со прекрасен мирис на Радост Смеса.Бергамот (Citrus bergamia) Ylang Ylang (Cananga odorata) Лимон (Citrus limon) Tangerine (Citrus reticulata) Palmarosa (Cymbopogon martinii) Јасмин (Jasminum).СОНЦЕТО го прави НАЈДОБАР квалитет ПРЕМИУМ Ароматерапијата масла и има НАД 100 МИРИСИ. 8oz Шише на Радоста, Слеј Етерично Масло од Сонце Essentials.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата