.

.

UNICEU 2 парчиња Автомобил сигурносен Појас Рамо Влошки, Класичен Зелена Маскирна Војска Кавер-Дизајн Neoprene Seatbelt Заштитник Опфаќа

UNICEU 2 парчиња Автомобил сигурносен Појас Рамо Влошки, Класичен Зелена Маскирна Војска Кавер-Дизајн Neoprene

DEN 287.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【МЕКИ И УДОБНИ】Остварување на висок квалитет на полиестер, многу мека, не исчезнат и тоа е погоден да ја допре кожата.Тоа ќе ги заштити вашите рамена и облека од триење и иритација на сигурносен појас. 【Добро Искуство】Со одлична отпорност на абење перформанси, ефикасно да понуди ладно отпорни, дише и стареење отпорни употреба искуство за вас.Ова го прави вашето возачко искуство послободно.Ова, исто така ги поттикнува децата да ги носат нивните појаси. 【ЛЕСНО ДА се КОРИСТИ И ЗА ЧИСТЕЊЕ на】 : Може да се расклопуваат и се чисти со леснотија, и тоа може брзо да се инсталира без употреба на други алатки.Тоа е издржлива и велкро на дното, и вие само треба да се отвори тоа, поклопецот на безбедно појас и затворите. 【МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН】Одговара за повеќето автомобил ремени до 5.5 cm широки, исто така можете да ги користите на вашиот ранец, багаж, камера и лаптоп случај, или било кој друг вид на торба. 【100% ОСИГУРУВАЊЕ на КВАЛИТЕТОТ】 Само да не контактирате за ако имате било какви прашања или проблем за UNICEU Автомобил сигурносен Појас Подлога.Ние ги искористи за 100% Задоволството на Клиентите. 【МАТЕРИЈАЛ】Направени од мека на допир дермисот материјал(100% Полиестер.), избегнувајте непријатност триење и иритација од седиштето појасудобност и заштита на вашиот патување 【ЗОШТО го ИЗБЕРЕ НАШИОТ ПРОИЗВОД】 сигурносен појас подлоги може да се користи за автомобилот,багажникот,џип,ЏИП,авион, исто така, може да се користи на вашата чанта, бебе пелена торба, голф торба, багаж кој со рака, и anyplace друго што сакате поместена удобност ги Користат нашите сигурносен ремен за околу рака може да се спречи триење на вашата облека и предизвикува ткаенина pilling, исто така, го заштитите вашиот врат и го положи над вашата кошула или костум јака без предизвикувајќи набори, ви обезбеди повеќето удобен и удобно возење искуство. 【МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН】 сигурносен појас подлоги може да се користи за автомобилот,багажникот,џип,ЏИП,авион, исто така, може да се користи на вашата чанта, бебе пелена торба, голф торба, багаж кој со рака, и anyplace друго што сакате поместена удобност Може да се користи за повеќето ремени : сигурносен појас ремени, камера торба,пелена торба, багаж, лаптоп случај торба, гласник торба, итн.Може да се демонтажа,многу лесно да се чисти, евтини и практични предмети за вашиот секојдневен живот. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】Без дополнителни потребни алатки,се лизга на лесно, одговара на сите тип на автомобил и седиштата во автомобил.Само ставете ги околу сигурносен ремен за околу рака, откако ќе cinch појас, тогаш само може да излизгајте до позицијата која ќе ви одговара на вас најдобрите. 【ПАКЕТ】Сосема Нов безбедносен Ремен Подлошки 2 Парчиња автомобил сигурносен појас покрие 【Универзална-Одговара】 Совршена големина за да се вклопат за повеќето автомобили и автомобил марка.Погодна за возрасни и млади. 【Заштитна】 Тоа може да се заштити вашите рамена и облека од триење и стимулација на сигурносен појас, да ги задржи на вратот удобно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата