.

.

Премиер-Линија Производи D 1952 Година Лизгачки Daryl Вратата Ролери Собранието со 1-1/2-Инчен Челик Топката Лого, Мелница, 1-Пакет

Премиер-Линија Производи D 1952 Година Лизгачки Daryl Вратата Ролери Собранието со 1-1/2-Инчен Челик Топката

DEN 261.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Челичната конструкција. 1-1/2 Во.топката имајќи тркала.Поставено на прилагодливи челик домување.Лесна инсталација.Опис на производот Ова е челик изградена со ролери собранието; 1 1/2" челична топка имајќи ролери во прилагодливи челик домување собранието.Од Производителот Ова е челик изградена со ролери собранието; 1 1/2" челична топка имајќи ролери во прилагодливи челик домување собранието.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата