.

.

1PC Лице Слабеење Рака се Соочуваат со Лифт Завој Флексибилни Двојно Брадата Редуктор за V Облик на Лицето(Портокал)

1PC Лице Слабеење Рака се Соочуваат со Лифт Завој Флексибилни Двојно Брадата Редуктор за V Облик на Лицето(Портокал)

DEN 251.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【 ЦИРКУЛАЦИЈАТА на КРВТА ПОДОБРУВАЊЕ】Лице слабеење рака може да се забрза циркулацијата на крвта, затегнете кожата, намалување на брчките, подобрување на проблеми со кожата, со стрес масажа метод и помогне на обликот на лицето на совршен преглед и подобрување на двојно брадата. 【ЛЕСНО ДА се НОСАТ И полетување】Лице слабеење на рака вклучува хуманизирано дизајн, погоден за сите видови на лицето форма.Лесно да се носат и полетување.Подобрување на masseter мускулите и да се спречи образ доделување.Нашите производи може да ги исполни твоето лице-укинување треба многу добро. 【ОБНОВЛИВИ ДА се КОРИСТИ】Лице слабеење рака може да се мијат со топла вода, само го користите благ детергент, а потоа се исуши природно.Ние работевме напорно за да ви обезбеди со висок квалитет на производите. 【ДИШЕ ДИЗАЈН】Лице слабеење рака е направен од водат ткаенина материјал, кој е светлина и дише, ефективно подобрување на двојно брадата, мускулната релаксација и други проблеми.Специјални ткаенини за рамнотежа притисок, што може да се стегне вашата кожа. 【УДОБЕН И ЗАШТЕДА на ВРЕМЕ】Лице слабеење рака може да се користи за време на спиење, читање, гледање ТЕЛЕВИЗИЈА, го прават работа и одмор за подобрување на лицето контури.Облечен лицето слабеење на рака нема да го одложи од вршење на други работи.Лицето слабеење на рака им помага на обликот на лицето на добра контура и ја подобрува двојно брадата.Таа донесува дише и водат ткаенина материјал, кожа, пријателски и трајни производи за употреба.Карактеристики : 【 ЦИРКУЛАЦИЈАТА на КРВТА ПОДОБРУВАЊЕ】Лице слабеење рака може да се забрза циркулацијата на крвта, затегнете кожата, намалување на брчките, подобрување на проблеми со кожата, со стрес масажа метод и помогне на обликот на лицето на совршен преглед и подобрување на двојно брадата. 【ЛЕСНО ДА се НОСАТ И полетување】Лице слабеење на рака вклучува хуманизирано дизајн, погоден за сите видови на лицето форма.Лесно да се носат и полетување.Подобрување на masseter мускулите и да се спречи образ доделување.Нашите производи може да ги исполни твоето лице-укинување треба многу добро. 【ОБНОВЛИВИ ДА се КОРИСТИ】Лице слабеење рака може да се мијат со топла вода, само го користите благ детергент, а потоа се исуши природно.Ние работевме напорно за да ви обезбеди со висок квалитет на производите. 【ДИШЕ ДИЗАЈН】Лице слабеење рака е направен од водат ткаенина материјал, кој е светлина и дише, ефективно подобрување на двојно брадата, мускулната релаксација и други проблеми.Специјални ткаенини за рамнотежа притисок, што може да се стегне вашата кожа. 【УДОБЕН И ЗАШТЕДА на ВРЕМЕ】Лице слабеење рака може да се користи за време на спиење, читање, гледање ТЕЛЕВИЗИЈА, го прават работа и одмор за подобрување на лицето контури.Облечен лицето слабеење на рака нема да го одложи од вршење на други работи.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Лице Слабеење Рака Боја : Портокалова, Црвена Роза(Изборен) Големина : Прибл.60 * 15cm / 23.6 * 5.9 во Пакет Тежина : Околу.47g Пакет Листа : 1 x Лице Слабеење на Рака.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата