.

.

HQRP AC Кабелот за Напојување Компатибилен со Motorola DCT2224 ТВ AC Кутија DVR Comcast Мрежа Кабел

HQRP AC Кабелот за Напојување Компатибилен со Motorola DCT2224 ТВ AC Кутија DVR Comcast Мрежа Кабел

DEN 189.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

HQRP® Замена AC Кабелот за Напојување;.Конектори : IEC C7 поларизирана да NEMA 1-15 P;.Жица големина : 18 AWG; Должина : 6 ft;.Наменета за Стандардни Американски куќи;. 200 дена гаранција!Компатибилен Со Motorola DCT2224 ТВ AC КУТИЈА DVR Comcast.Ве молиме проверете ги фотографиите за да се обезбеди дека кабел е точен.Компатибилен со Motorola DCT2224 ТВ AC КУТИЈА DVR Comcast.Ве молиме проверете ги фотографиите за да се обезбеди дека кабел е точен.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата