.

.

#370 Рената Види Батерија

370 Рената Види Батерија

DEN 81.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ова е нова #370 (SR920 SW) Рената види батеријата.Овие батерии се вообичаено потребни за Своч, Фосилните, Timex и Casio популарни брендови.Рената е прва рака познавање на она што висок квалитет види батерија мора да застане за.Оптимизиран за јачина на звук/капацитет сооднос.Димензионални точност и стабилност. 1 Нов 370/371 Рената Види Батерии Бесплатен Превозот Ова е нова #370 (SR920 SW) Рената види батерија Овие батерии се вообичаено потребни за Своч, Фосилните, Timex и Casio популарни брендови Рената е прва рака познавање на она што висок квалитет види батерија мора да застане за Оптимизиран за јачина на звук/капацитет сооднос Димензионални точност и стабилност со Висок капацитет за задржување на чување (ниска само-празнење) Одлична сигурност благодарение на подеднакво високо ниво на квалитет Држава на уметноста leakproofness благодарение на еден софистициран запечатување процес Рената е стручна експертиза е вреди да се имаат на вашата страна и во вашите часовници.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата