.

.

Лицето Коса Тример, USB Брзо Полнење на Телото Plaid Лицето Коса Смена Лесно Чистење за Патување за Дома(зелен)

Лицето Коса Тример, USB Брзо Полнење на Телото Plaid Лицето Коса Смена Лесно Чистење за Патување за Дома(зелен)

DEN 446.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Брзо се Намали Веѓите Во Една Минута : Лесно да се обликуваат различни веѓа форми.Доаѓа Со Светлина : Со светлината на врвот, тоа исто така може да го намали веѓите точно во слабо осветлување на животната средина.Ротираат Спротивно од стрелките на часовникот Отстранлив Машина Глава : Што е повеќе погоден за чистење и се избегнува растот на бактерии.Телото Plaid Дизајн : Со удобен контрола, ја прави мека да се одржи и да се чувствувате подобро.USB Брзо Полнење : се Грижи слободен животниот век на батеријата, едно полнење, може да се користи за 2-3 месеци.Функција : 1. Ротираат спротивно од стрелките на часовникот отстранлив машина главата, што е повеќе погоден за чистење и се избегнува растот на бактерии.2. Доаѓа со светлина, со светлината на врвот, тоа исто така може да го намали веѓите точно во слабо осветлување на животната средина.3. Брзо се намали веѓите во една минута, лесно да се обликуваат различни веѓа shapes4. Телото plaid дизајн, со удобен контрола, ја прави мека да се одржи и да се чувствувате подобро.5. USB брзо полнење, грижете се‑слободен на животниот век на батеријата, едно полнење, може да се користи за 2-3 месеци.Како да го Користите : 1. Долго притискање на копчето, на индикатор светлото е на и можете да го користите.По употреба, можете да го отстраните машина главата и четка вишокот на косата со четка за чистење.Исто така можете да ја исплакнете машина главата со чиста вода и ставете ја во вентилирани место да се исуши.2. Кога USB полнењето е вклучен во, на црвено светло покажува дека таа се полни, и на зелено светло покажува дека е целосно наполнета.Спецификација : Предмет Тип : Лицето Коса Remover Power : 1 WBattery Тип : Литиум Батерија (Превезува Со вградената Батерија)Капацитетот на Батеријата : 100m Ah Cleaning Метод : Монтажни Сечилото Cleaning Charging Метод : USB Полнење Пакет Листа : 1 x Лицето Коса Remover1 x Чистење Brush1 x USB Cable1 x Прирачник.

Кон својствата

Item Type:
Facial Hair Remover
Power:
1W
Battery Type:
Lithium Battery (Shipped With Built-In Battery)
Battery Capacity:
100mAh
Cleaning Method:
Detachable Blade Cleaning
Charging Method:
USB Charging
Package List:
1 x Facial Hair Remover :
1 x Cleaning Brush :
1 x USB Cable :
1 x Manual :
Најдобри предлози во категоријата