.

.

Lunidry Хидратација Пакет Термички Изолирани Хидратација Ранец со 2L BPA Free Течење-Доказ Вода мочниот Меур, Daypack Совршена за Трчање, Велосипедизам, Пешачење, Качување-Ги ?

Lunidry Хидратација Пакет Термички Изолирани Хидратација Ранец со 2L BPA Free Течење-Доказ Вода мочниот Меур,

DEN 719.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ТЕРМИЧКА ИЗОЛАЦИЈА : Lunidry Хидратација Ранец држи вашиот течности кул трае до траење од 4 часа со внатрешноста посебни термички изолирани мочниот меур за замрзнување.Нема сомнение дека ова е најдобриот хидратација пакет за трчање, пешачење, возење велосипед или Качување.ПОВЕЌЕ за СКЛАДИРАЊЕ ОДДЕЛ : Ова хидратација ранец има повеќе џебови за да ви овозможи со сите простор треба да ги чува сите видови на essentials.Без разлика дали тоа е облека, паричници, i Pad, мобилни телефони или копчиња, џебови на различни големини може совршено да ги исполни сите ваши складирање потреби во зависност од вашите потреби. 2 Литар мочниот МЕУР : Доаѓа со вграден-во 2 L BPA-free) храна-одделение хидратација на мочниот меур, и отстранлив изолирани хидратација црево со цица отворот.Тоа е лесно да се пие, се повлече од гума млазницата и водата да тече надвор.Голем отворањето на 3.1-инчен завртка капа, го прави лесно да се прелива вода и ставете коцки мраз во внатрешноста.ИЗДРЖЛИВИ & ЛЕСНА : Ова хидратација ранец има воено-степен на издржливост и може да се обезбеди сигурноста на содржината во ранец, кое никогаш нема да оптоварување сте на отворено.Тој е опремен со прилагодливи ремени, рамо ремени и безбедност reflectors на предната страна на ранец, кои имаат супер трајност и сигурност за секојдневна употреба.СОВРШЕН НАДВОРЕШНА ОПРЕМА : Lunidry Изолирани хидратација ранец е одличен придружник за мулти-функционални активности.Ако поради некоја причина не сте задоволни со Lunidry Хидратација ранец, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за да добиете нова Lunidry Хидратација ранец или слободни мочниот меур.Кликнете на за да додадете во кошничката сега!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата