.

.

HQRP AC Кабелот за Напојување 6ft Долго се вклопува Пионер DVR-810H, EFX-1000, HTD330DV, HTZ7, HTZ830DV, HTZ940DV (Square Круг) Кабелска Мрежа

HQRP AC Кабелот за Напојување 6ft Долго се вклопува Пионер DVR-810H, EFX-1000, HTD330DV, HTZ7, HTZ830DV, HTZ940DV

DEN 189.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

HQRP® Замена AC Кабелот за Напојување;.Конектори : IEC C7 поларизирана да NEMA 1-15 P;.Жица големина : 18 AWG; Должина : 6 ft;.Наменета за Стандардни Американски куќи;. 200 дена гаранција!Компатибилен Со : ПИОНЕР DVR-810 H, EFX-1000, HTD330 DV, HTZ7, HTZ830 DV, HTZ940 DV.Компатибилен со ПИОНЕР DVR-810 H, EFX-1000, HTD330 DV, HTZ7, HTZ830 DV, HTZ940 DV.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата