.

.

Божиќ Подароци Порибување Stuffers за Жените Прстен Сад Керамичка Накит Јадење Роденден Валентин Ден на Мајката за Мајка Ќерка, Сестра Пријатели Керамички Trinket Лента

Божиќ Подароци Порибување Stuffers за Жените Прстен Сад Керамичка Накит Јадење Роденден Валентин Ден на Мајката

DEN 167.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Елегантен Накит Послужавник - Убав накит јадења за приказ и организирање на вашиот прстени, ѓердани, нараквици, белегзии, обетки и другите разно накит без да се грижиш за губење на нив.Најдобриот подарок што некогаш се Сеќавам, јас те сакам, мамо.Одличен ден на мајката и мајка роденден на денот на Благодарноста Божиќ подарок да ја искажете вашата љубов кон мајка.Верувам дека секоја жена ќе падне во љубов со овој накит јадење фах на прв поглед.Керамички Накит Јадење Лента - Тоа направен од висок квалитет на глазирани керамички, добро спакувани во пена и кутија.Имате добар вкус за да ја испратите керамички накит јадење како подарок.Зборови за да ги искажете вашите срцето зборовите на кружниот јадење носител во комбинација со современа технологија, дека моделот е јасно и никогаш не ќе падне.Секој пат кога таа гледа на накит јадење таа ќе знае колку те сакам неа.Накит Фах Големина - 4 x 4 x 0,8 инчи. (L x W x H).Најдобар подарок за да ја искажете вашата љубов кон својата мајка, нека знаат дека те сакам неа многу.Испраќање на таков посебен дар е убав начин да се изрази како се чувствувате за неа, и овие таписерии ситните се доволни за да се направи вашата љубов трае засекогаш.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата