.

.

Aexit 6 Компјутери Прекинувачи Црна + Сива Пластика Притисни Копче за Префрлање 30мм Планината Дупка Панел Нога Прекинувачи Покрие Капа

Aexit 6 Компјутери Прекинувачи Црна + Сива Пластика Притисни Копче за Префрлање 30мм Планината Дупка Панел

DEN 1260.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Име На Производ : Панел Дупка Покритие;Материјал : Пластика.Погодни за : 30mm Dia Дупка;Вкупната Големина : 20 x 38mm / 0.8" x 1.5"(H*D).Боја : Сива, Црна.Тежина : 48g.Пакет Содржина : 6 x Panel Дупка Маска (3 Црна + 3 Сива).Црна, Сива Пластика Притисни Копче за Префрлање Планината Дупка Панел Покрие Капа 30мм.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата