.

.

10438748 OE Стил Патникот/Десно Огледало Стаклена Леќа Компатибилен со Chevy Потфат Монтана Транс Спорт 97-05

10438748 OE Стил Патникот/Десно Огледало Стаклена Леќа Компатибилен со Chevy Потфат Монтана Транс Спорт 97-05

DEN 1394.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

▶️ Направен од Висок Квалитет на Стакло за Трајност и Чистота. ▶️ Зададените Димензии како ОЕМ. ▶️ Пред-Прилог Backplate Месеци Директно на Оригиналната Огледало Домување. ▶️ Директна Замена за Фабриката Единица. ▶️ Се Вклопува Модели Без Загрева Стакло.Го замени Скршен или Испукани Страна Ретровизорите без incurring скапа или тешко цената за замена на целата единица.Направен да точните спецификации, нашите страна ретровизорите вклучуваат задната плоча на планината за вашиот оригинален странични ретровизори рамка.Овие се точно замена за стакло.Пакет се Вклучени : 1 X Страна Огледало Glass This производ е компатибилен со : CHEVROLET ПОТФАТ 1997-2005 OLDSMOBILE СИЛУЕТА 1997-2004 PONTIAC МОНТАНА 1999-2005 PONTIAC ТРАНС СПОРТ 1997-1999 Fits Модели Без Загрева Стакло.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата