.

.

PULUZ Тројно Топката Менгеме се Отвори Дупка CNC Алуминиум Пролет Светло Стегач за Нуркање Рака Подводна Фотографија Систем Нуркање Фах DJI Osmo Акција GoPro LED Светло (Сина)

PULUZ Тројно Топката Менгеме се Отвори Дупка CNC Алуминиум Пролет Светло Стегач за Нуркање Рака Подводна Фотографија

DEN 191.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Изработени од тврд слој anodizing алуминиум, издржливи во употреба.Максимален опсег тројно топката менгеме, се овозможува најголема флексибилност со рака на позиционирање.Користете тројна топката стегач за да се поврзете три топката адаптери или оружје, приложете два додатоци за камера.Силни, лесни, водоотпорен алуминиумска конструкција.Подебели плочи обезбедуваат совршена комбинација на сила и опсег на движење.Плочите се пролет-натоварени за лесно собирање и анализа на вашата рака систем.Тешко елоксирани алуминиумски крило орев овозможува лесно една рака работа и ќе го издржат години на употреба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата