.

.

Мобилен Телефон Lanyard, Doormoon Прашувам Универзална AdjustablePhone Вратот Рака Ласо Поводник за паметен Телефон Безбедност Tether Систем, 2 Пакет, Црна, Виолетова

Мобилен Телефон Lanyard, Doormoon Прашувам Универзална AdjustablePhone Вратот Рака Ласо Поводник за паметен

DEN 359.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【УНИВЕРЗАЛНА】Нашите Телефонски lanyard е дизајниран да работи со речиси сите телефон со телефонот случај.Можете да ја определите должината за да ви одговара на телото најдобро. 【МАТЕРИЈАЛИ】На lanyard е marerials е направен од Анти влече солза-доказ, водоотпорен најлон.На tether-таб има обични или лепило обезбеди за вас да изберете. 【ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА】Ултра-тенок телефон сидро вклопува помеѓу вашиот телефон и телефонот случај и да се поврзете на lanyard преку полнење порт на вашиот телефон случај. 【НЕ се МЕША СО ПОЛНЕЊЕ】Компатибилен со двете corded и безжично полнење, без да бидат отстранети. 【Обезбедување на квалитет】30 дена Возврат да Добијат бесплатен замена, ако не се целосно задоволни со телефонот lanyard. 2 x вратот и crossbody рака. 4 x табот.Во текот на рачниот зглоб, рамо или крст телото, го држите телефонот поудобно, без грижи телефон се изгуби или одбиено.Широко се користи за работа, одење, референци, патува, пешачење, барови, фотографирање, cashiers, лекари, gardeners, takeaways или било вообичаена дневна живот.Пакетот вклучува : . 2 x вратот и crossbody strap4 x табот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата