.

.

FYUSTOL 2X Wallstreetbets Налепници

FYUSTOL 2X Wallstreetbets Налепници

DEN 119.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Две сосема нов Wallstreetbets налепници. 2.45 x 3 инчи.Печатени на 4 мили.бела винил со сјајни слој. "Налепница инвестиција е инвестиција која буквално не може да се оди цицки up" -u/1 R0 NYMAN. "Најдобрата инвестиција од 1886 година" -Ворен Бафер.Две сосема нов Wallstreetbets налепници.Продаде некои од овие опции (ние двајцата знаат дека се случува да биде безвредна во недела или две) и да се инвестираат пари во WSB налепници. "Налепница инвестиција е инвестиција која буквално не може да се оди цицки up" -u/1 R0 NYMAN.На налепници се 2.45 инчи во должина и 3 инчи во ширина.Тие се испечатени на 4 мили.бела винил со сјајни слој.Овие се високо-квалитетни налепници дека ако се примени за да чиста, мазна површина, нема да падне поради дожд или други еколошки опасности.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата