.

.

Вилијам Marvy Број 7 Трајни Средства За Дезинфекција Тегла, 40 Унца

Вилијам Marvy Број 7 Трајни Средства За Дезинфекција Тегла, 40 Унца

DEN 441.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Капацитет : 40 Мл.Делува како ефективен bactericidal.Фиксна со ' рѓа инхибитор.Оваа тегла е направен од кристално јасно, нераскинливо акрил и е совршен за употреба каде трајни тегла е најпосакувана.Marvy е Број 7 Трајни средства за Дезинфекција Тегла има лифт собранието направени од хируршки квалитетни нерѓосувачки челик што никогаш нема да рѓа или ги кородираат.Капакот има ергономски облик knob за лесно грчевито држејќи се за.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата