.

.

3dRose Зелена, Ѕвезда Бела И Црвена Детелина Pinstripes - Ватенка Квадрати (qs_352023_2)

3dRose Зелена, Ѕвезда Бела И Црвена Детелина Pinstripes - Ватенка Квадрати (qs_352023_2)

DEN 191.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Плоштад димензии (во инчи) : 6 L x 6 W, слика димензии (во инчи) : 4 L x 4 W. 100% poloyester; слика е мека на допир.Произведено во САД.Рабовите pinking смолкнување се намали.Сликата нема да избледи со миење.Сликата не пренос, дел од материјалот.Зелена, Ѕвезда Бела И Црвена Детелина Pinstripes Ватенка Плоштадот е одличен начин да се создаде, да се покажат и се сеќавам на еден значаен момент.Вкупната големина е од 10" x 10" со 7.5" x 7.5" сликата.Изработени од 100% poloyester дека нема да избледи со миење.Произведено во САД.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата