.

.

Рената 384 Сребро Оксид Види Батерија Sr41sw

Рената 384 Сребро Оксид Види Батерија Sr41sw

DEN 119.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ова е нова #384 (SR41 SW) Рената види батеријата.Овие батерии се вообичаено потребни за Своч, Фосилните, Timex и Casio популарни брендови.Рената е прва рака познавање на она што висок квалитет види батерија мора да застане за.Оптимизиран за јачина на звук/капацитет сооднос.Димензионални точност и стабилност.Сребро Оксид Види Батерија За 384 Копчето Ќелија.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата