.

.

AGCFABS 5Meter Ширина 1.6 mm Бакар Злато Притиснете Заокружување Синџири за Earring Anklet Ѓердан Накит Одлуки DIY Handcrafts Резерви (Родиум, 1.6mmx5M)

AGCFABS 5Meter Ширина 1.6 mm Бакар Злато Притиснете Заокружување Синџири за Earring Anklet Ѓердан Накит Одлуки

DEN 114.72

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Големина на : 1.6mmx5 M.За детали големина информации, ве молиме погледнете во слики.Тие слики се само за повикување само, ве молиме проверете над детални мерења за да изберете правилна големина, и им овозможи на 1-2mm разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.Мали предмети,ве молиме чувајте го подалеку од три-годишни деца,се избегне дете голтање.Боја : Родиум.Постојат 7 бои за да изберете од,можете да изберете боја ви се допаѓа да се направи занаети.Материјал : Бакар,цврсти и издржливи и долготрајни, може да се користи за долго време.Што се ' рѓа доказ, анти-корозија и отпорни на дамки,нетоксичен и безбеден за кожата.100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Употреба : Овие се совршени за вашиот одлуки DIY накит одлуки изработката на проекти,можете да го спарите овие со вашиот омилен накит и да се создаде свој уникатен стил накит од DIY,Тоа е исто така еден уникатен подарок за пријателите и семејството.Пријателски Услуги на Клиентите : За било кој квалитет на прашањето на објектот, ве молиме контактирајте не директно.Ако постои било каков квалитет проблем, ние ќе го замени или враќање безусловно.Ние се гордееме на давање на најдобри услуги на клиентите е можно.100% Задоволството На Клиентите Гаранција.Бренд име : AGCFABS Материјал : Бакар Големина : 1.6mmx5 M Боја : Родиум Пакување : 5 Метри(Пакет) Одговара : DIY рачно изработени Шарм Нараквици / Накит / Ѓердан /Anklet Функција : Трајни, практични и еднократно.Отпорен на солена вода, масло, киселина, алкално и други хемиска корозија Може да се користи за да се направи плетенка белегзии, ѓердани,anklets, привезоци, половината синџири и други додатоци.Добра декорација за да направи да изгледаат повеќе шармантна и елегантен.Нежна и сјајна собата е прекрасен подарок за вашето семејство, пријатели и секој што сакаше.Мали предмети,ве молиме чувајте го подалеку од три-годишни деца,избегне дете голтање.Грижете се-бесплатна услуга за клиентите : Ние обезбедуваме 7-24 часа во текот на e-mail одговор.Нашата цел не е само да се обезбеди секој high-end производ, но исто така, секој задоволни купување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата