.

.

Козметички Складирање Кутија-8-слот Козметички Складирање Кутија со Поделбата на Дизајн Што Може да Се Пресели Да се Прилагоди на Простор

Козметички Складирање Кутија-8-слот Козметички Складирање Кутија со Поделбата на Дизајн Што Може да Се Пресели

DEN 578.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

[Едноставен стил] дизајн на овој козметички складирање кутија е едноставно и не е лесно да се застарени. [Партиција дизајн] Оваа шминка складирање кутија користи партиција дизајн, кој може да се пресели да се прилагоди на просторот. [Повеќе usages] Оваа шминка складирање кутија може да биде ставен во исправена позиција за чување на кармини, и се става рамен да се задржи око сенки палети, blushes, итн. [Лесно да се чисти] Овој козметички складирање кутија има мазна површина и е лесно да се чисти. [Високо-квалитетни материјали] Овој козметички складирање кутија е направен од високо-квалитет акрилик материјал, силни и издржливи.Карактеристики : Направен од квалитетот акрилик материјал, издржлив и здрав.Погодна за собирање на козметика алатка, како што се кармин, сенки палети, итн.Застанете исправени може да се користи за чување на кармин, стави flatwise може да се задржи сенки палети, blusher, итн.На dividers може да се отстранува за простор на вредноста, на состанокот различни потреби.Едноставен дизајн, одлична за продавница за козметика и да ги задржиме чиста и уредна.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Шминка Организатор Боја : Како на Сликите Покажуваат Капацитет : 8 слотови Материјал : ГЛАСАЧКО место Големина : Прибл.23.5 * 24.3 * 6.8 cm / 9.2 * 9.5 * 2.6 во Една Мрежа Ширина : Прибл.2.7 cm / 1.0 во Пакет Листа : 1 * Шминка Организаторот.

Кон својствата

  :
Најдобри предлози во категоријата