.

.

Алфи домашно Милениче - Suki Висат-Расадник на Риба Резервоарот со Изолација, Одгледување на Мрестилиштата

Алфи домашно Милениче - Suki Висат-Расадник на Риба Резервоарот со Изолација, Одгледување на Мрестилиштата

DEN 191.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Мерки 4.25"L x 3"W x 5.75"H. Идеален како созревање резервоарот за фрај, или изолација на резервоар за агресивни или повредени риба.Безбедно да го одделува новиот роден фрај од мајка и од други риби.Простор за заштеда на енергија дизајн кој виси на внатрешноста на аквариум.Ве молиме да се отстрани заштита на филмот пред да го користите.Идеален како созревање резервоарот за фрај, или изолација на резервоар за агресивни или повредени риба Безбедно да го одделува новиот роден фрај од мајка и од други риби.Простор за заштеда на енергија дизајн кој виси на внатрешноста на аквариумот ве Молиме да се отстрани заштита на филмот пред use Sizing : Мерки 4.25"L x 3"W x 5.75"Х.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата