.

.

X-DREE 10pcs 3мм Кол Метал Железо Обложено Beaded Конектор Топката Копче Синџир 20cm Должина(10 unids 3 мм де diámetro chapado en метал conector moldeado bola bola llavero longitud 20cm

X-DREE 10pcs 3мм Кол Метал Железо Обложено Beaded Конектор Топката Копче Синџир 20cm Должина(10 unids 3 мм

DEN 672.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Метал Позлатен Iron.Net Тежина : 48g; Пакет Содржина : 10pcs x Beaded Конектор Копче за Синџир.Главната Боја : Злато Тон; Име На Производ : Beaded Конектор Копче За Синџир.Бакар Beaded Конектор Кол : 3мм/0.12 во(iámetro del conector де cuentas де cobre : 3 mm / 0.12 pulg.Синџир Должина : 20cm/8in(Longitud де ла cadena : 20cm / 8in. 10pcs 3мм Кол Метал Железо Обложено Beaded Конектор Топката Копче Синџир 20cm Length Description : Висок Квалитет на Метал Железо Обложено beaded топката синџир, прекрасна замена за вашиот скршен оние.Погоден за бесење нокти датотеки, етикета ознаки, свитлива ножици, копчиња и други мали нешта.Секој ѓердан доаѓа во комплет со топката синџир конектор.Опис на Spanish10 unids 3 мм де diámetro chapado en метал conector moldeado bola bola llavero longitud 20cm País де Fabricación : КИНА; Материјал : Hierro Metalizado Peso neto : 48 g; Contenido del paquete : 10pcs x llavero де cuentas moldeadas един conector Color директорот : Tono дорадо"; Nombre del producto : Cadena де conector moldeadoiámetro del conector де cuentas де cobre : 3 mm / 0.12 pulg.Longitud де ла cadena : 20cm / 8in.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата