.

.

Actpe Туш Завеса Куки Прстени, Дома Декоративни Рѓа-Отпорни Планирам Смола Зголеми Цвет Туш Куки Прстени за Бања Туш Прачки Завеси-Сет од 12 (Роуз Црвено)

Actpe Туш Завеса Куки Прстени, Дома Декоративни Рѓа-Отпорни Планирам Смола Зголеми Цвет Туш Куки Прстени за

DEN 192.96

Залиха
Достапно за вашата нарачка

'РЃА-ОТПОРНИ не' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК – На тешки месинг и нерѓосувачки челик изградба овозможува години на употреба во тешките бања елементи.На 100% чиста нерѓосувачки челик, не-магнетни метал е корозија-free, што значи дека ќе трае само во затворен простор и на отворено без rusting.ЛЕСНО е ДА ПЛАНИРАМ - Инженерните сферични ролери топки на туш завеса куки намали триењето и нека куки планирам низ род непречено без напор на сите.ОБЛОЖЕНО и ПОЛИРАН - метал е обложено и полиран на маска за да се подобри рѓа отпор.Овие туш куките се исто така се користи како елегантен декор на вашата бања.ТЕШКИ ЗАТВОРАЊЕ КУКИ - Овие метал туш куките се доволно силни за да се одржи тешки туш завеса.Запечатени-затвори дизајн го прави да се спречи завеса од лизгање исклучување на прстени.СЕТ ОД 12 - Продадени како збир на 12 за стандарден 60" или 72" отворање. 12 во еден пакет може да ги исполни квантитетот на побарувачката за еден вообичаен бања.Туш завеса куките се направени од високо-квалитетна железна материјал, премиум квалитет ќе го задржи вашиот туш завеса во потрага чисти и убави.Сет од 12 куки за лесна инсталација со минимален напор, и што е на располагање за стандард бања туш завеса прачки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата