.

.

Teerwere Гроздобер Куфер Сет од 2 Декоративни Гроздобер Куфер Багаж Кутија со Рачки и Заклучување Clasps,за Дома Декор Гроздобер Куфер Складирање (Боја : Бела, Големина : Го

Teerwere Гроздобер Куфер Сет од 2 Декоративни Гроздобер Куфер Багаж Кутија со Рачки и Заклучување Clasps,за

DEN 2311.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Гроздобер стил за складирање водови, софистициран прилог на секој дом,совршен за чување на постелнина, крпи, облека, обувки, играчки, списанија, хартиените документи и општи делови и bobs.Овој сет на две гроздобер водови е стилски складирање решение за вашиот дом, Идеални се скрие далеку за постелнина, книги и разни други предмети.Големина на : големи еден : Прибл 45.5 cm(L) x 31cm(W) x 15cm(H), малиот : Прибл 41cm(L) x 27cm(W) x 13.5 cm(H).Убава дизајн и одлична изработка, големо за фотографија реквизити, патување, прозорецот на екранот, домашна декорација.Service : Ако имате било каков сомнеж,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе им обезбедиме на нашите најдобри услуга.Секој случај има хром рачки и резиња, кои се завршувањето на допир на овие, мора да има suitcases,исто Така, достапни во собата на две.Пакет содржина : 2 парчиња Поставува Исклучителна колекција на кукли, супер прилог на било традиционалните кукли куќа.Овие разноврсна и магацинот во можност складирање водови се во тренд и ќе додадете гроздобер софистицираност на вашиот дом кој ќе трае тестот на времето.Одличен подарок идеја за Роденден, Свадба, Ангажман, Корпорации, Ви Благодарам, Trinket кутија, Ќебе кутија, Оставајќи, Пензионирање, Бабата, него, неа, мажи, жени, Учител, Пријател, Мајката, Таткото, keepsake, 21, 30, 40-то, 50-та, 60., 70.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата