.

.

Odekai Велосипед Телефон Планината - Универзален Мотор Планината Анти-се Тресат,се Качи на Велосипед Handlebars 360 Степен Ротација Универзален Телефон Носителот,за 2-3.4 инч?

Odekai Велосипед Телефон Планината - Универзален Мотор Планината Анти-се Тресат,се Качи на Велосипед Handlebars

DEN 755.28

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Пејзаж и портрет гледање-алуминиум топката зглобовите може да се постигне совршена гледање агли на речиси секоја лента.Велосипедот поддршка, целосно ослободување на двете раце.Чак и база се направени на сосема нови високо-квалитетна ABS+PC материјали。.Компатибилен со повеќето уреди кои се 3.4 инчи широка и 0.5 инчи дебела. 360-степен ротирачки дизајн, на дното е дизајниран со големи и мали клипови, и на внатрешни работи е задебелена со мека гума, така што заградата е постабилна на велосипедот.Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме контактирајте со нас.Вашата комплетна сатисфакција е наш највисок приоритет!Ние би сакале да ви помогне да го решите вашиот проблем.Спецификација : Име : Мотоцикл Навигација Bracket Material : ABS+silicone Colour : Black Size : 67*24*88mm Features : автоматско заклучување на дизајн, лесен и брз пристап до телефон, двоен режим на USB полнење ports Packaging Информации : 1*Велосипед мобилен телефон holder We секогаш се обезбеди на клиентите со задоволување на шопинг искуство.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи,ве молиме контактирајте со нас во времето, ќе одговори и да го реши проблемот за вас во рок од 24 часа.

Кон својствата

Name:
Motorcycle Navigation Bracket
Material:
ABS+silicone
Colour:
Black
Size:
67*24*88mm
Features:
automatic lock design, convenient and fast access to the phone, dual USB charging ports
Packaging Information:
1*Bicycle mobile phone holder :
We always provide customers with a satisfying shopping experience.If you have any questions about our products,please contact us in time, we will answer and solve the problem for you within 24 hours. :
Најдобри предлози во категоријата