.

.

OdontoMed2011 Скалпел Се Справи Со 3,4,5,6 Знак На Одлуки Занаети Стоматолошки Алатки Боја На Рачка (Црвено # 6)

OdontoMed2011 Скалпел Се Справи Со 3,4,5,6 Знак На Одлуки Занаети Стоматолошки Алатки Боја На Рачка (Црвено

DEN 832.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

СКАЛПЕЛ НОЖ РАЧКА ПЛАСТИЧНИ ЗАФАТ ЦРВЕНО #6. НАПРАВЕНИ ОД КВАЛИТЕТНИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.GAURANTEED ЗАДОВОЛСТВО И ВРЕДНОСТ ЗА ПАРИ.Odonto Med2011 Инструменти.Odonto Med2011 ПРОИЗВОДИ НУДИМЕ рачно изработени на ДОПИР НА СЕКОЈ ИНСТРУМЕНТ.Odonto Med2011 СКАЛПЕЛ НОЖ РАЧКА ПЛАСТИЧНИ ЗАФАТ ЦРВЕНА #6.....НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК СО ВИСОК КВАЛИТЕТ !!!Odonto Med2011 Инструменти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата