.

.

uxcell a16032900ux1695 24V DC 90mmx90mmx25 mm 7 Vanes Pc CPU Компјутер Вентилаторот за Ладење w Метал Прст Стража, 3.54 Ширина, 3.54 Должина

uxcell a16032900ux1695 24V DC 90mmx90mmx25 mm 7 Vanes Pc CPU Компјутер Вентилаторот за Ладење w Метал Прст

DEN 185.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Метал, Пластика; Нето Тежина : 94g.Пакет Содржина : 1 x Вентилаторот за Ладење, 1 x Метал Прст Guard; Главна Боја : Црна; Име на Производ : Вентилаторот за Ладење.Боја : Црна, Сребрена Тон; Големина : 90mmx90mmx25mm(L*W*H); Напојување : 24 V DC.Кабел Должина : 17cm(6.7"); Конектори : 2 Терминали Конектор.Инсталирајте Дупка Големина : 4mm(0.15"); Ване Количина : 7. На Тип на производ е 24 V DC 90mmx90mmx25mm 7 vanes PC CPU компјутер вентилаторот за ладење W метал прст стража, направени во Кина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата