.

.

Кардиналот Портите На Старател За Заклучување Се Држи На, Бела

Кардиналот Портите На Старател За Заклучување Се Држи На, Бела

DEN 958.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Совршен за заклучување за места каде завртки не може да се користи.Бебе доказ домот.Висок степен на лепило значи без завртки е потребно.Лесно да се инсталира.Голем сите намена за заклучување.Старателот се држиме за безбедност заклучување е уникатен, сите намена безбедност заклучување.Слично на Прозорецот старател, чувар држиме за заклучување користи висок квалитет 3m лепило наместо на завртки брилијантен.Овој дизајн овозможува повеќе разноврсна апликации, вклучувајќи ги и местата каде што завртки/хардвер не може да биде или би сакале да не се користи.Некои уникатни места, оваа заклучување може да биде инсталиран се на стаклени врати и прозорци, како што се надвор отворање casement windows и надвор отворање на вратите.Без завртки исто така го прави многу полесно да се инсталира во метал casework и нема да предизвика штета на стакло или други површината каде што е инсталиран.Достапни во бела боја.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата