.

.

3 Мечеви Германија – брада мустаќи грижа чешел (VGW)

3 Мечеви Германија – брада мустаќи грижа чешел (VGW)

DEN 94.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

БРАДА ЧЕШЕЛ од 3 Меча Германија.Нашите производи за дом и патување користете го убеди преку највисоко ниво на квалитет, модерен дизајн, издржливост и германски инженеринг во комбинација со прва класа на услуги на клиентите.СОДРЖИНА : Брада чешел.Чешел е рачно изработени од вистински стабилна праски на дрво. 1 страна со парична казна и на другата страна со крупни заби, погоден за сите видови на бради.СЛУЧАЈ : Пластични блистер црна (Големина ca. 6,5 x 18,5 см).ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : ве Молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС ДИРЕКТНО, ние СЕКОГАШ да се најде решение!3 Мечеви убавина во собата е совршен подарок за жените, жена, девојки и мажите и идеален за БОЖИЌ, роденденот, мајки / татковци ден, брак, денот на благодарноста и денот на вљубените!.Ексклузивно БРАДА COMBt - бренд за квалитет од 3 Меча Germany Visit нашите-продавница за нашата палета од "произведено во Solingen/Германија" products Content : Висок квалитет брада чешел Направени од вистински стабилна праски на дрво 1 страна со парична казна заби 1 страна со крупни заби рачно изработени Удобно да use Gift idea Our нокти групи се уникатни подароци за него и за неа - погоден за дома или патување use Customer Задоволство Гаранција : Брзо и некомплицирано услуги на клиентите - во случај на било какви прашања или проблеми - ве молиме контактирајте не директно.Ние секогаш ќе се најде решение во интерес на нашите клиенти!Производ Преглед : Беше најновиот производ преглед на друг клиент корисни за вас?Само откако направи производ преглед сте споделување на вашите искуства со нашите производи и услуги со други клиенти, така што можеме да ги подобриме нашите спектар, постојано.3 Мечеви Германија - Флексибилна и иновативни производителот на маникир и педикир производи.Палета на производи опфаќа сè што е потребно за совршен нокти нега и е добро позната по својот висок квалитет на производството и нивната прва класа "вредност за пари"."3 Мечеви Германија - Drei Schwerter" е традиционален "Solingen" компанијата и бил основан во 1927 година во Германија.опис.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата