.

.

Vbestlife Компјутер Комбинација Говорник, Д-203 Мини Компјутер Говорникот USB2.1 Bluetooth4.2 Десктоп Говорникот

Vbestlife Компјутер Комбинација Говорник, Д-203 Мини Компјутер Говорникот USB2.1 Bluetooth4.2 Десктоп Говорникот

DEN 918.96

Залиха
Достапно за вашата нарачка

➤ Овој производ е направен од висок квалитет на АБС материјал, силни и издржливи. ➤ Задните 3-инчен бас говорник, да ви даде висок квалитет на бас уживање. ➤ Пред воздух водителка порта промовира бас да се биде дебел и бас е стабилна, без дисторзија. ➤ Се прилагоди на бас и treble копчиња самостојно, и да слушате различна музика за да ја прилагодите во секое време. ➤ Употреба 3 D ефект музика за да ви овозможи да се чувствуваат различни квалитет на звукот.Карактеристики : Материјал : ABS Големина : Прибл. 12.8*11.5*9.5 cm/5.04*4.53*3.74 инчен Боја : Како што е прикажано на слика Аудио Кабел Должина : 1m/39.37 инчен Аудио Интерфејс : 3.5 mm Аудио Интерфејс за Напојување на Владата : DV5 V USB5 V USB Кабел Должина : 1m/39.37 инчен Прилагодување метод : knob Излезна Моќност : 3 W Главниот Говорник Големина : 95*128*115mm/3.74*5.04*4.53 инчен Сателитски Звучници Големина : 62*72*63mm/2.44*2.83*2.48 инчен Bluetooth : 4.2 Пакет листата : 1 x Говорникот Забелешка : со Користење на Метод : По моќ е вклучено, говорникот емитува звукот извор режим на внесување брзо ѕвонење.Притиснете на РЕЖИМОТ на копчето за да се префрлите на Bluetooth режим.Вклучете ја Bluetooth уред, како што се мобилен телефон/компјутер за да го поврзете со Bluetooth звучник во кое било време, и да се поврзете на мобилен телефон со Bluetooth мобилен телефон.По поврзување SPEAKER01 е прикажана врската впарувањето е изведена.Почетна спарување лозинка е 0000. По конекцијата е успешна, претседателот ќе емитираат звук бип.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата