.

.

Дамка Производи Presidio V-Зафат iPhone Xs Max Случај, Јасно/Карибите Сина

Дамка Производи Presidio V-Зафат iPhone Xs Max Случај, Јасно/Карибите Сина

DEN 96.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

10-метарски пад-тестирани.Два слоеви на заштита со IMPACTIUM шок бариера.Воскресна рамки на екранот заштита и билатерален гума не се лизга надворешниот периметар.Јасно назад и отпорно на гребење заврши.Овозможува ЧИ полнење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата