.

.

Fortessa Малколм Двојно старомодни Коктел Чаша, 11.5 оз, Cornflower Сина

Fortessa Малколм Двојно старомодни Коктел Чаша, 11.5 оз, Cornflower Сина

DEN 1144.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Сет од 6 Малколм колекција двојно старомодни очила во cornflower сина; 11.5 оз капацитет 3.25" широк од 4" висока.Малколм Колекција : Full на поп, Малколм додава боја, текстура и интерес на вашата маса.Малколм нуди 50-тите се чувствуваат; вклучува графички beading и акцент да се liven секоја прилика.Се меша и натпревар на Малком колекција на очила; кој 2 големина на очила и 6 боја опции.Машина за миење садови безбедно.Fortessa мода стакло нуди економија, квалитетен и разновиден спектар на дизајни во barware.Се движи од селски да whimsical, традиционални и трендовски додека обоени стакло brightens било маса амбиент.Сите наши drinkware е машина за миење садови безбедно, со лесно да дом забавни со стакло кое се совпаѓа секоја прилика.Malcom е полн со поп!Малколм додава боја, текстура и интерес на вашата маса.Со 50-тите се чувствуваат, ова стакло вклучува графички beading и акцент да се liven секоја прилика.Во шест бои има еден да одговара секој расположение.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата