.

.

6 Парчиња на Модерен и Едноставен Златен Салфетка Прстени, Погоден за Божиќ Семејството Средби и Дневни Прием Маса Декорации

6 Парчиња на Модерен и Едноставен Златен Салфетка Прстени, Погоден за Божиќ Семејството Средби и Дневни Прием

DEN 287.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Минимална дизајн】 : модерен и едноставен дизајн изгледа исклучителна, ги красат вашата обична салфетки, и донесе елеганција и високо ниво на смисла за вашата трпезариска маса. 【Одличен материјал】:На салфетка прстен е направен од висок квалитет на алуминиум, структурата е цврсти и издржливи, тоа не е лесно да се деформира, ' рѓа или не, и тоа е фино полиран.Сјајна златно целта не е лесно да избледи и може да се користи. 【Пакет и големина】:пакетот содржи 6 салфетка прстени, доволно за да се задоволат секојдневните партија табела декорација потреби; прстен димензии : дијаметар 1.88 во*1.57 во. 【Широка употреба】:Овие интересни салфетка прстени се популарни додатоци за вашата трпезариска маса, погоден за Божиќ партија, денот на Благодарноста, Нова Година, вечера табела декорација и така натаму. 【Услуга】: Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.дизајн : На салфетка прстен тока е направен од високо-квалитет метални легури, убаво полиран, мазни линии, едноставен дизајн, изгледа луксузно и текстура, и може да направи вашата трпезариска маса, па дури и целиот ресторан изгледа многу елегантна.Роман подароци : Овие едноставни салфетка носителот прстени и двата се декоративни и практични.Тие може да се користи како подароци за свадби, родендени, денот на Благодарноста, и Божиќ, или како интимни housewarming подароци за семејството, пријатели и колеги.Спецификација : Материјал : метал alloy Color : golden Size : 1.6 inches The пакетот вклучува : 6 x злато салфетка ring Notice : Прирачник за мерење, големината е малку погрешно.Поради различни екранот се прикажува, може да има мали разлики во боите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата