.

.

Sterilite 12766P04 Ткаат Перење Забавува, Еспресо, 4-Пакет

Sterilite 12766P04 Ткаат Перење Забавува, Еспресо, 4-Пакет

DEN 1859.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.N/A-пластика.Направен во САД.Надворешни Димензии : 19.88 x 13.63 x 22.38. Вклучува 4 Попречува, 4 Капаци.Направен во САД.Мазна површина ќе не финтата облека.Простор за заштеда на енергија правоаголна форма.Нашите ткаат производи станаа популарни складирање решенија, комбинирани со стил и функција - трендовски изглед на ткаат со погодност, издржливост и вредноста на пластика - кој е на влага-доказ, лесно да се чисти и мазни, па тоа нема да финтата облека.Овие предмети да станат мебел, како и се идеални за употреба во текот на дом, дополнување сите оркестарот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата