.

.

Yiekeluo Деца Момчиња Копчето Надолу Хавајски Кошули Aloha Блузи Век 5-16

Yiekeluo Деца Момчиња Копчето Надолу Хавајски Кошули Aloha Блузи Век 5-16

DEN 239.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

100% Полиестер.Копче затворање. ★【МАТЕРИЈАЛ】Изработени од мек, Полиестер материјал ткаенина, меки и удобни, кожни-пријателски, лесни. ★【ФУНКЦИЈА】6 големини на момчиња лето копчето надолу кратки ракави кошули со стилски јака, краток ракав и криви полите, навремено-слободен ткаенина, пред копчето надолу. ★【ГОЛЕМА ПОДАРОЦИ】Уникатен печатени кошула, идеја за роденден, празник, ноќта на Вештерките, Божиќ, Денот на Благодарноста итн, подарок. ★【ПОВОД】Кратко sleeve копчето надолу кошула за летен одмор како хаваи плажа, училиште, дома, на отворено спорт, неврзан ден, фотографијата, забава, свадба, униформа, кампување и така натаму. ★【БЕЛЕШКИ】Машина перат.Не користите ткаенина омекнувач.Се исуши или собори сува ниска.Момчињата Кратко Sleeve Копчето Надолу Кошула!Големина на : (Инчи) ГОДИНИ(5-6) : Биста : 13.6; Рамо : 11.8; Ракав Должина : 5.5; Должина : 18.1; ГОДИНИ(7-8) : Биста : 14.2; Рамо : 12.4; Ракав Должина : 5.9; Должина : 19.3; ГОДИНИ(9-10) : Биста : 15; Рамо : 13; Ракав Должина : 6.3; Должина : 20.5; ГОДИНИ(11-12) : Биста : 15.7; Рамо : 13.6; Ракав Должина : 6.7; Должина : 22; ГОДИНИ(13-14) : Биста : 16.5; Рамо : 14.2; Ракав Должина : 7; Должина : 23.6; ГОДИНИ(15-16) : Биста : 17.3; Рамо : 17.3; Ракав Должина : 7.5; Должина : 25.2; ве Молиме овозможи 2-4cm грешка при мерење!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата