.

.

600W Соларна Енергија Инвертер£22-60V Синусна Бран Соларни Инверторот£Мрежа Тај Чиста синусен облик Домаќинство, Соларна Енергија Инвертер£за клима, Домашни театри, Е

600W Соларна Енергија Инвертер£22-60V Синусна Бран Соларни Инверторот£Мрежа Тај Чиста синусен облик Домаќинство,

DEN 1108.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Висока реализација ефикасност и брзо почнување.Висока реализација ефикасност и брзо почнување.Висока-перформанси ладење вентилатор помага да се прошири инверторот живот.Отстранлив позитивни и негативни терминали за лесно носење и замена на кабли.Повеќе LED индикатори може да се повеќе јасно укажуваат на оперативниот статус на инверторот.Широко се користи во клима, домашни театри, електрични мелење тркала, алат, машини за шиење, DVD, VCD, компјутери, телевизии, машини за перење, опсег капи, фрижидери, видео рекордери, massagers, фанови, осветлување, итн.Карактеристики : 1. Висока реализација ефикасност и брзо стартување 2. Висока-перформанси ладење вентилатор помага да се прошири инверторот живот 3. Отстранлив позитивни и негативни терминали за лесно носење и замена на кабли 4. Повеќе LED индикатори може да се повеќе јасно укажуваат на оперативниот статус на инверторот 5. Широко се користи во клима, домашни театри, електрични мелење тркала, алат, машини за шиење, DVD, VCD, компјутери, телевизии, машини за перење, опсег капи, фрижидери, видео рекордери, massagers, фанови, осветлување, итн.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Модел : СП-GWV-600 W Номинална Моќност : 600 W Влезен Напон : 22-60 VDC MPPT Напон : 24-48 VDC Врв Ефикасност : >85% Фрекфенција : 50/60 HZ Излез Waveform : Чиста синусен облик Вкупно Хармонично Нарушување :

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата