.

.

Vicenza Дизајни H5004 Чај Првенство Кука, Гроздобер Pewter

Vicenza Дизајни H5004 Чај Првенство Кука, Гроздобер Pewter

DEN 282.48

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Декоративни кука за кујна, бања, провизии, mudroom и повеќе.Тврда, 100% доведе слободни pewter.Страна направена од страна на занаетчии во сад.Пакет димензии : 3.0" L x 3.25" W x 1.5" H. Опис на Производот шармантна дизајн на чај првенство ќе се вклопи во вашата кујна или на hutch.На јадицата димензии 2 x 3 x 1.125 инчи.Монтажа хардвер е вклучена. 100% доведе слободни pewter.Рачно изработени во Скотсдејл, АЗ, САД.Од Производителот На шармантна дизајн на чај првенство ќе се вклопи во вашата кујна или на hutch.На јадицата димензии 2 x 3 x 1.125 инчи.Монтажа хардвер е вклучена. 100% доведе слободни pewter.Рачно изработени во Скотсдејл, АЗ, САД.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата